Providing you the best range of 8w round panel light -natural white, 8w round panel light- warm white and 8w round panel light -cool white with effective & timely delivery.
₹ 100 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 8W |
| Cutout Size | 105 mm (4 inch) |
| Light Color | Natural White |
| Warranty | 2 Years |
| Body Material | Polycarbonate |
| Lumen Output (lm) | 1200 lm |
| Shape | Round |
₹ 100 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 8W |
| Cutout Size | 105 mm (4 inch) |
| Mounting Type | Recessed |
| Warranty | 2 Years |
| Body Material | Polycarbonate |
| Shape | Round |
| Light Color | Natural White |
₹ 100 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 8W |
| Cutout Size | 105 mm (4 inch) |
| Light Color | Warm White |
Minimum order quantity: 100 Piece
Krishan Kumar Pal (CEO)
Atharv Lights
6/2,,SAHI PUR VILLAGE,SHALIMAR BAGH
New Delhi - 110088, Delhi, India