Offering you a complete choice of products which include 8w square led panel light - cool white, 8w square led panel light - natural white and 8w square led panel light - warm white.
₹ 110 / Piece Get Latest Price
| Power (Wattage) | 8W |
| Panel Size | 4x4 inch |
| Mounting Type | Recessed |
| Light Color (CCT) | Cool White |
| Body Material | Polycarbonate |
| Warranty | 2 Years |
| Dimmable | No |
| Input Voltage | 90-265V AC |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 110 / Piece Get Latest Price
| Power (Wattage) | 8W |
| Panel Size | 4x4 inch |
| Mounting Type | Recessed |
| Light Color (CCT) | Natural White |
| Body Material | Polycarbonate |
| Warranty | 2 Years |
| Dimmable | No |
| Input Voltage | 90-265V AC |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 110 / Piece Get Latest Price
| Power (Wattage) | 8W |
| Panel Size | 4x4 inch |
| Dimmable | No |
| Mounting Type | Recessed |
| Body Material | Polycarbonate |
| Warranty | 2 Years |
| Input Voltage | 90-265V AC |
Minimum order quantity: 100 Piece
Krishan Kumar Pal (CEO)
Atharv Lights
6/2,,SAHI PUR VILLAGE,SHALIMAR BAGH
New Delhi - 110088, Delhi, India